Top
[/vc_column][/vc_row]
O mnie

Cześć!

Jak się macie? To przywitanie jest bardzo popularne tu gdzie obecnie mieszkam, czyli w Wielkiej Brytanii. A konkretniej w Londynie. Przyleciałam do tego miasta już jakiś czas temu na studia. Czemu akurat tutaj? Bo ciekawiej, bo mnie (mam nadzieję) więcej nauczą, bo ryzykowniej, a ryzyko jest w życiu dobre, bo tak po prostu fajniej.

Oprócz studiowania, mieszkam z chłopakiem narzeczonym, czasem pracuję, a czasem chcę wrócić do Polski. Trochę też zwiedzam i staram się dbać o siebie, żeby żyć długo, bo lubię swoje życie.

To chyba już wszystko. A jednak nie, zapomniałam się przedstawić. Nazywam się Sara. Po prostu Sara.

O blogu

Po Prostu Sara

Założyłam bloga we wrześniu 2016. I na jakiś czas o nim zapomniałam. A konkretniej, na parę miesięcy. Myślałam, na początku, że to taka fanaberia i że chęć prowadzenia bloga z czasem mi przejdzie. Jednak, w marcu 2017 wzięłam się do roboty! I tak na dobre powstała Po Prostu Sara.

Czyli miejsce, w którym dzielę się swoimi przemyśleniami na temat życia, ludzi oraz mieszkania i studiowania w Londynie. A właśnie! A propo studiowania, to zapraszam Cię na moją grupę, w której studenci i przyszli studenci w Wielkiej Brytanii mogą się wymieniać poradami i organizować spotkania zapoznawcze :)

A jako studentka prawa, od czasu do czasu podzielę się także swoją wiedzą na temat prawa angielskiego. Poznacie, te przepisy, które chcąc nie chcąc dotykają na co dzień każdego kto mieszka w tym kraju.

Pokażę Wam też najfajniejsze zakątki Wielkiej Brytanii! I opowiem, co mnie w niej najbardziej zaskoczyło, a także co sprawia, że lubię tu mieszkać.

Oprócz bloga, możecie mnie znaleźć na moim Fanpage’u (czasem piszę tam podobno śmieszne historyjki) Instagramie, InstaStories (opowiadam o swoim dniu i zwierzam się ze swoich przygód) i Twitterze (dzielę się tam krótkimi myślami dnia i ulubionymi cytatami).

PEACE YO <3